Виняткові електричні характеристики.

Нова KONA Electric забезпечує виняткові електричні характеристики та запас ходу до 484 км. І коли тобі, нарешті, доведеться заряджатись, швидка зарядка відновить запас батареї з 10% до 80% всього за 47 хвилин (*2).

Потужність

Висока потужність. Чудовий запас ходу. Захоплююче прискорення.

Ніхто ніколи і не говорив, що електрична мобільність повинна бути нудною. Блискавичний старт завдяки 395 Нм крутного моменту, який забезпечує повністю електричний силовий агрегат. Цей спортивний кросовер насправді приносить задоволення у керуванні - розганяючись з 0 до 100 км / год лише за 7,9 секунди. Доступний із двома версіями силового агрегату: батарея 39,2 кВт-год із запасом ходу до 305 км. Або версія на 64 кВт-год, що забезпечує запас ходу до 484 км за на одному заряді (1).

Скільки кілометрів ти проїжджаєш кожного дня на роботу і назад?

Вирахуй кількість поїздок на роботу між зарядками для двох варіантів батарей (ємність акумулятора 39,2 та 64 кВт-год).Днів між зарядками 1

22 km

64 кВт

22

дні

між
зарядами1

39.2 кВт

13

днів

між
зарядами2

Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 10

Подібно до того, як ряд факторів впливає на витрати пального у двигунах внутрішнього згоряння (ДВЗ), на загальний електричний запас ходу впливатимуть розмір батареї, твій стиль водіння, зовнішня температура, наявність пасажирів і таке інше.


 1. 1Максимальний пробіг 484 км для акумуляторної батареї потужністю 64 кВт-год відповідно до циклу WLTP. Запас ходу може змінюватися залежно від дорожніх умов, твого стилю водіння та температури.
 2. 2Максимальний пробіг 305 км для акумуляторної батареї на 39,2 кВт-год відповідно до циклу WLTP. Запас ходу може змінюватися залежно від дорожніх умов, твого стилю водіння та температури.
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 11

  Насолоджуйтесь максимальною потужністю та запасом ходу.

  З батареєю на 64 кВт-год ти отримуєш справді вражаючий запас ходу до 484 км * – з вихідною потужністю 204 к. с. й величезним крутним моментом 395 Нм. А завдяки інтелектуальному способу інтеграції батареї в загальний дизайн, тобі не доведеться йти на компроміси з внутрішнім простором.

 1. 1
 2. 2
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 13

  Версія із стандартною батареєю.

  Версія з батареєю ємністю 39,2 кВт-год пропонує запас ходу до 305 кілометрів та крутний момент 395 Нм, завдяки чому автомобілем приємно керувати, оскільки тобі доступна вся потужність вже з першої секунди. А завдяки інтелектуальній інтеграції акумуляторної батареї, тобі не доведеться йти на компроміси з внутрішнім простором.

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 14

  Спортивна продуктивність.

  Цей спортивний позашляховик по-справжньому вражаючий у керуванні. Версія батареї ємністю 39,2 кВт-год забезпечує максимальну швидкість 155 км./год. та розгін від 0 до 100 км./год. лише за 9,9 секунди.

 1. 1
 2. 2

Електричні технології.

Ретельно підібрані компоненти електричного силового агрегату були розроблені, щоб забезпечити відмінні ходові характеристики та практичний повсякденний запас ходу. Спеціально розроблена платформа завдяки інтеграції акумуляторних блоків дозволяє зберегти внутрішній простір.

Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 15

Літій-іонна полімерна батарея.

Літій-іонна полімерна батарея KONA Electric має менший ефект «пам'яті» та чудову ефективність заряду в порівнянні зі звичайними батареями.

Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 16

Електричний двигун.

Батарея ємністю 64 кВт-год пропонується з електричним двигуном потужністю 204 к.с. (150 кВт). Батарея ємністю 39,2 кВт-год постачається з електродвигуном потужністю 136 к.с. (100 кВт).).

Розумні технології для інтелектуального водіння.

Збільшуй запас ходу за допомогою регенеративних гальмівних систем KONA Electric, які дозволяють заряджати батарею під час руху, використовуючи електродвигун для уповільнення автомобіля.

 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 17

  Регульоване рекуперативне гальмування.

  У автомобілі оптимізовано гальмування, щоб отримати максимальну віддачу від рекуперативної гальмівної системи, допомагаючи KONA Electric підтримувати здоровий стан заряду (State Of Charge – SOC). Водій може легко регулювати рівень рекуперативного гальмування за допомогою підкермових перемикачів.

 1. 1
 2. 2
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 19

  Режим управління одним перемикачем.

  Також можна активно гальмувати автомобіль за допомогою підкермового перемикача передач. Просто потягни лівий підкермовий перемикач передач і утримуй його. Таким чином ти можеш сповільнити машину до повної зупинки, не натискаючи звичайну педаль гальма.

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 20

  Утримання.

  Потягни лівий підкермовий перемикач передач і утримуй його, щоб активувати максимальне рекуперативне гальмування. Таким чином – без використання звичайної педалі гальма – можна зупинити машину. У цьому режимі сила заряду є найбільшою.

 1. 1
 2. 2
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 21

  Розумне рекуперативне гальмування.

  Розумна система рекуперативного гальмування використовує бортовий радіолокаційний датчик для автоматичного контролю рівня рекуперативного гальмування шляхом реагування на умови дорожнього руху. Крім того, він також виявляє, чи рухається KONA Electric вгору чи вниз, і підлаштовується відповідно до напрямку руху.

 1. 1

Зарядка

Заряджай повністю за ніч або підзаряджайся в дорозі.

Залежно від підключення до мережі вдома або типу станції швидкої зарядки, до якої ти маєш доступ, нова KONA Electric пропонує різні можливості та типи підключення для зарядки.

 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 22

  Батарея на 64 кВт-год.

  При використанні станції швидкого заряджання з постійним струмом на 100 кВт, зарядка літій-іонної полімерної батареї KONA Electric від 10% до 80% займає близько 47 хв., і близько 64 хв. при підключенні до станції потужністю 50 кВт.

 1. 1
 2. 2
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 24

  Батарея на 64 кВт-год.

  При підключенні до домашньої мережі або громадської зарядної станції змінного струму, зарядка від 10% до 100% займе 6 годин 50 хвилин (для трифазного вбудованого зарядного пристрою потужністю 10,5 кВт.) або 9 години 15 хвилин (для однофазного зарядного пристрою на 7,2 кВт.)

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 25

  Батарея на 39,2 кВт-год.

  При підключенні до домашньої мережі або громадської зарядної станції змінного струму, зарядка від 10% до 100% займе 4 годин 20 хвилин (для трифазного вбудованого зарядного пристрою потужністю 10,5 кВт.) або 6 годин (для однофазного зарядного пристрою на 7,2 кВт.)

 1. 1
 2. 2
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 26

  Ліміт заряду.

  Встанови межу заряду - наприклад, 50% - і заряди батарею на станції швидкої зарядки в місті тільки для поїздки додому - а потім повністю зарядити акумулятор вдома, поки спиш, і скориставшись низькими тарифами на електроенергію вночі.

 1. 1

Зручність

Практична та універсальна.

Нова KONA Electric розроблена для максимальної практичності та зручності: бери з собою в поїздку все що треба – з просторим багажником ємністю на 332 літри це легко. Або ввімкни підігрів чи вентиляцією сидінь для більшого комфорту у дорозі. А розумні функції, такі як камера заднього огляду та Head-up дисплей, зроблять подорож безпечнішою та менш напруженою.

 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 27

  Електронне перемикання передач кнопкового типу Shift-by-Wire (SBW).

  Приємно і просто. Перемикайся між режимами «Вперед», «Нейтраль», «Назад» і «Паркування» просто натискаючи кнопки, що зручно розташовані на центральній консолі.

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 28

  Автоматичний клімат-контроль.

  Встанови бажану температуру для водія та переднього пасажира або вимкни зону переднього пасажира, щоб заощадити заряд батареї, якщо їдеш сам.

 3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 29

  Сидіння з підігрівом та вентиляцією.

  Взимку тепло, а влітку прохолодно. Сидіння водія та переднього пасажира доступні з підігрівом та вентиляцією.

 4. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 30

  Комфорт для задніх пасажирів.

  Задні пасажири оцінять підігрів сидінь другого ряду та зручний USB-порт для легкої зарядки смартфонів та інших гаджетів.

 5. Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 31

  Електронне паркувальне гальмо (EPB).

  На центральній консолі знаходиться зона керування електронним паркувальним гальмом. Зручне і просте у використанні, що також додає простору в інтер’єрі.

  Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 32

  Камера заднього огляду.

  Насолоджуйтесь кращою видимістю під час паркування та їзди. Натисканням кнопки камера заднього огляду показує на центральному сенсорному екрані, що саме відбувається позаду - навіть під час руху.

  Продуктивність автомобілів Hyundai | Богдан-Авто Житомир - фото 33

  Підкермові перемикачі.

  Ти можеш легко відрегулювати рівень рекуперативного гальмування за допомогою підкермових перемикачів. Також можна активно гальмувати автомобіль, потягнувши за лівий перемикач.

  Мультимедіа

  Передові мультимедійні можливості.

  Нова KONA Electric володіє всіма новітніми інтелектуальними технологіями та передовими мультимедійними функціями.

  Безпека

  Сучасні функції безпеки та вдосконалені системи допомоги водієві.

  Оскільки немає нічого важливішого за твою безпеку та безпеку твоїх близьких, ми оновили нову KONA Electric. За допомогою Hyundai SmartSense, наших передових вдосконалених систем допомоги водієві, оновлено функції безпеки та допомоги водію для додаткового спокою.

  1. Асистент запобігання зіткненню в сліпих зонах (Blind Spot Collision-avoidance Assist) BCA.

   Використовуючи два радіолокаційні датчики в нижнії частині заднього бампера, система попереджає про рух у сліпій зоні. Якщо ти ввімкнеш індикатор повороту в такій ситуації, автомобіль подаватиме звуковий сигнал та гальмуватиме, щоб запобігти зіткненню.

  2. Асистент запобігання перехресному зіткненню при русі заднім ходом (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist) RCCA.

   Під час руху заднім ходом із зон з низькою видимістю система не тільки попередить тебе візуальним та звуковим сигналами, якщо збоку наближаються транспортні засоби, а й, при необхідності, автоматично загальмує.

  3. Асистент утримання автомобіля в полосі руху (Lane Following Assist) LFA.

   Нова KONA Electric оснащена асистентом утримання автомобіля в полосі руху (Lane Following Assist). При активації він утримує автомобіль в центрі своєї смуги на швидкості від 0 до 200 км/годину на шосе чи вулицях міста.

  1. 1
  2. 4

  Дізнайся більше про нову KONA Electric