Придбайте авто онлайн! З 8 по 24 січня працюємо дистанційно!

Українська

Встигніть придбати Tucson TL перед оновленням моделі!

Остання поставка Tucson TL (Третє покоління)


Українська

Hyundai Motor представляє STARIA - новаторське майбутнє мобільності зі зразковою безпекою та універсальністю

  • STARIA сповідує нову методологію дизайну від Hyundai Motor, ставши моделлю Цільового Автомобіля для майбутньої ери мобільності
  • Максимальне використання простору, гнучкі сидіння з великим діапазоном переміщення, а також найвищий рівень безпеки, роблять STARIA підходящою для бізнесу та сім'ї
  • За кілька років Hyundai планує розширити модельний ряд Staria спеціальними та екологічними модифікаціями

 

Абсолютно нова KONA N з восьмиступінчастою коробкою передач N DCT і двигуном 2.0 Turbo надає покупцям Hyundai безкомпромісну ефективність.

  • Для максимального задоволення від водіння нова KONA N буде доступна з восьмиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням і двигуном 2.0 Turbo.
  • Фановий характер для ще більш спортивної їзди.
  • Трансмісія N DCT власного виробництва перед запуском пройшла ретельні випробування на ефективність і довговічність.

 

 

Абсолютно нова KONA N з 2-літровим двигуном Turbo і підвищеною потужністю трансмісією на 8 ступенів з подвійним мокрим зчепленням (N DCT)

Компанія Hyundai розкрила перші подробиці про свою новинку - KONA N. Дебютний SUV-автомобіль бренду з підвищеною потужністю матиме «на борту» трансмісію на 8 ступенів з подвійним мокрим зчепленням (N DCT), яка покликана збільшити комфорт під час водіння і підвищити продуктивність автомобіля .

Дана коробка втілює в собі комфорт «автомата» і швидкість перемикання передач секвентальною КПП.

Українська

Абсолютно нова KONA N з восьмиступінчастою коробкою передач N DCT і двигуном 2.0 Turbo.

Хюндай Мотор Україна - фото 7

 

Абсолютно нова KONA N з восьмиступінчастою коробкою передач N DCT і двигуном 2.0 Turbo надає покупцям Hyundai безкомпромісну ефективність.

Для максимального задоволення від водіння нова KONA N буде доступна з восьмиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням і двигуном 2.0 Turbo.

Сторінки