Колісні диски Hyundai – за вигідними цінами


Компанія «Хюндай Мотор Україна» запрошує власників автомобілів Hyundai скористатися вигідною пропозицією на колісні диски та інші аксесуари. Акція діє з 23 квітня по 29 червня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні.

Оновити колісні диски, придбати датчики тиску у шинах (TPMS) та секретні гайки власники моделей i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD), I40 (VF), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC), IONIQ (AE) зможуть зі знижками від 5% до 10% в залежності від категорії товару.

 

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 6

Отримати детальну інформацію щодо акційних товарів та зробити замовлення можна в усіх офіційних дилерських центрах ТМ Hyundai в Україні.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

*Пропозиція діє до 29 червня 2018 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.