Hyundai Motor отримала титул "Red Dot: Бренд року 2018"


Компанія Hyundai Motor знову здобула перемогу у Red Dot Awards, удостоївшись почесного звання "Red Dot: Бренд року 2018" і додавши цей титул до п'яти отриманих раніше нагород Communication Design-2018. Офіційна церемонія вшанування переможця і вручення нагороди відбудеться 26 жовтня у Берліні.

Red Dot Award є одним з найпрестижніших міжнародних конкурсів дизайну у світі, а титул "Red Dot: Бренд Року" присуджується бренду, який розробив і втілив інноваційний і креативний дизайн на особливо високому рівні. Цього року журі конкурсу, визначаючись із переможцем, взяло до уваги інноваційні дизайнерські рішення Hyundai, якість дизайну і досвід управління брендом.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 6

"Для нашої компанії велика честь отримати титул "Red Dot: Бренд Року", оскільки ця нагорода є підтвердженням того, що ми на правильному шляху, і це вражаючий результат, який позитивно позначиться на іміджі нашого бренду. Ця нагорода також стане стимулом для нашої команди дизайнерів, яка в найближчому майбутньому створить нові творчі та інноваційні проекти", - заявив Вон Хонг Чо, виконавчий віце-президент і директор з маркетингу Hyundai Motor Company.

У серпні 2018 року Hyundai Motor встановила рекорд, отримавши чотири премії Red Dot і три "Red Dot: Кращі з кращих". Hyundai отримав нагороди за такі проекти: готель "Solati Moving Hotel", "Hyundai Pavilion", "Genesis Gangnam", "Genesis Sound Design", "Pioneer Film" та "Safety Hologram" у відповідних категоріях, включаючи дизайн роздрібної торгівлі, звуковий дизайн, просторову комунікацію, кіно і анімацію, а також інтерфейс і дизайн користувацького інтерфейсу.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 7

"На високо конкурентному автомобільному ринку Hyundai досягає успіху за рахунок свого унікального підходу до дизайну, завдяки якому компанії вдається передати технічну складову своїх автомобілів універсальним, зрозумілим кожному покупцеві чином", - зазначив Пітер Зек, засновник і головний виконавчий директор Red Dot Award.