Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою


З 15 жовтня по 30 листопада 2019 року в усій офіційній сервісній мережі компанії "Хюндай Мотор Україна" діє сервісна програма "Winter is coming", в рамках якої власники автомобілів Hyundai зможуть здійснити комплексну діагностику своїх машин, а також скористатися вигідною пропозицією на роботи з сервісного обслуговування та придбання запчастин.

Кожен автолюбитель знає, наскільки важливо правильно і своєчасно підготувати автомобіль до експлуатації в осінньо-зимовий період. Компанія "Хюндай Мотор Україна" запрошує всіх власників автомобілів Hyundai взяти участь в сервісній кампанії "Winter is coming".

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Сервісна програма для автомобілів Hyundai включає в себе:

  • комплексну діагностику за 12 параметрами (вартість 300 грн.),
  • знижку 15% на сервісні роботи (за винятком кузовних і малярних робіт, робіт із встановлення додаткового обладнання та шиномонтажу),
  • знижку до 15% на великий асортимент оригінальних запасних частин і запчастин Product Line 2.

Крім того, учасники зимової сервісної програми зможуть провести тест-драйв нових моделей Hyundai та отримати в подарунок безкоштовну мийку свого автомобіля.

Детальні умови участі в сервісній програмі "Winter is coming" уточнюйте в офіційних сервісних центрах "Хюндай Мотор Україна".

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.