Hyundai названо найбільш технологічним виробником в сегменті масового ринку - 519 балів за рейтингом JD Power.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 6

Модель Hyundai ELANTRA отримала індивідуальну нагороду за новітню технологію – Асистента з запобігання фронтальному зіткненню, що розпізнає пішоходів та велосипедистів (Forward Collision-Avoidance Assist with pedestrian and cyclist detection), FCA. Скануючи дорогу попереду за допомогою радара та камери, система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобілем попереду або наявність пішоходів чи велосипедистів. З цією технологією ви можете ознайомитися з наступними моделями автомобілями Hyundai:  TUSCON, IONIQ 5, SANTA FE та STARIA.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 7

Сучасні технологічні інновації, розроблені Hyundai, включають низку унікальних систем, серед яких функції безпеки, допомоги при водінні та такі, що підвищують зручність і комфорт пасажирів в автомобілі.

Алгоритм, за яким створюється рейтинг якості JD Power, передбачає опитування власників нових автомобілів після закінчення 90 днів їх експлуатації й підрахунок однакових зауважень на 100 автомобілів. Чим менше кількість подібних зауважень - тим краще показник моделі в рейтингу. Для визначення рейтингу у 2021 році опитали понад 110 тисяч власників автомобілів.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 8

 

Серед найкорисніших технологічних функцій свого автомобіля власники вважають: камеру заднього виду,  систему кругового огляду та можливість керуванням автомобілем за допомогою однієї педалі (у електроавтомобілів).

У Hyundai дана функція реалізується в режимі i-Pedal. В цьому режимі зменшення тиску водієм на педаль акселератора дозволяє знизити швидкість аж до повної зупинки. На українському ринку функція доступна в автомобілях Hyundai, зокрема в IONIQ 5 та KONA Electric.

Автосалон Хюндай в Житомирі. Купити Hyundai за ціною автоцентра Хюндай Моторс Україна - фото 9

Більше інформації про особливості IONIQ 5 та KONA Electric.

Запис на тест-драйв

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13

Режим роботи:

Пн.-Пт.:09:00-19:00

Cб.:09:00-16:00

Нд.:09:00-16:00

Менеджер з продажу

Микола Фесенко

050-107-06-96

n.fesenko@hyundai.pl.ua