Hyundai TUCSON і IONIQ 5 отримали найвищу оцінку – 5 зірок, за безпеку від європейського комітету оцінки транспортних засобів Euro NCAP.


Euro NCAP, проводить оцінку у чотирьох категоріях: “Захист водія і дорослих пасажирів”, “Безпека дітей”, “Безпека пішоходів”, “Асистенти системи безпеки”.

Hyundai TUCSON найкраще показав себе у категоріях “Захист водія і дорослих пасажирів” та  “Безпека дітей”. IONIQ 5, окрім цих категорій був серед кращих і у категорії “Асистенти системи безпеки”

“Той факт, що TUCSON та IONIQ 5 отримали найвищий бал у рейтингу безпеки Euro NCAP, яскраво свідчить, що Hyundai не лише лідер мобільності майбутнього, але й наші моделі є одними з найбезпечніших у Європі”, – зазначив Андреас-Крістоф Хофманн, віцепрезидент з маркетингу та продукту Hyundai Motor Europe. “Рейтинги Euro NCAP засвідчують, що Hyundai прагне гарантувати нашим клієнтам та іншим учасникам дорожнього руху, високий рівень безпеки та технологічних рішень для мобільності”.

Hyundai TUCSON і IONIQ 5 отримали найвищу оцінку – 5 зірок, за безпеку від європейського комітету оцінки транспортних засобів Euro NCAP. | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Набір функцій безпеки від Hyundai: “SmartSense”.

Моделі Hyundai оснащені функціями активної безпеки Smart Sense та допомоги водієві. Окрім вдосконаленої системи з семи подушок безпеки, яка унеможливлює зіткнення головами переднього пасажира та водія, пакет безпеки абсолютно нового TUCSON включає: Асистент руху по шосе (HDA), відеомоніторинг сліпих зон (BVM), Асистент запобігання зіткненню в сліпих зонах (BCA) та Асистент запобігання фронтальному зіткненню (FCA).

На автомагістралі HDA допомагає TUCSONу регулювати швидкість, підтримувати дистанцію до автомобіля попереду та тримати власну смугу. BVM показує зображення сліпих зон на панелі приладів автомобіля, BCA за допомогою радарів виявляє наявність автомобілів у сліпих зонах, коли потрібно автоматично пригальмовує. FCA автономно гальмує, щоб уникнути зіткнення з автомобілями, пішоходами та велосипедистами. Ця функція тепер також забезпечує додатковий захист на перехрестях, запобігаючи зіткненням при повороті ліворуч.

Hyundai TUCSON і IONIQ 5 отримали найвищу оцінку – 5 зірок, за безпеку від європейського комітету оцінки транспортних засобів Euro NCAP. | Хюндай Мотор Україна - фото 7

IONIQ 5 — перша модель Hyundai, яка оснащена розширеним асистентом руху по шосе (HDA 2). HDA 2 робить водіння більш зручним, поєднуючи інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC) і систему підтримки руху по смузі (LFA) та використовує можливості автономного водіння другого рівня. Функція використовує передню камеру, радари та навігаційні дані, щоб контролювати дозволену швидкість, напрямок, дистанцію, а також допомагає уникнути потенційних зіткнень з автомобілями поруч.

Hyundai вже традиційно випускає моделі, які отримують найвищу оцінку безпеки Euro NCAP. Окрім вже згаданих автомобілів TUCSON та IONIQ 5, на українському ринку присутні i30, KONA, SANTA FE та IONIQ, які також отримали найвище визнання – 5 зірок від європейського комітету оцінки транспортних засобів.

Euro NCAP — це європейська програма оцінки безпеки автомобілів, що була заснована у 1997 році. Зараз організацію підтримує Європейська Комісія, уряди Франції, Німеччини, Швеції, Нідерландів та Іспанії, а також автомобільні та громадські організації в кожній країні ЄС.

Euro NCAP проводить оцінювання активної та пасивної безпеки авто, публікує звіти про безпеку нових автомобілів, та надає їм “зірковий рейтинг”, що базується на тому, як поводитися автомобіль у низці краш-тестів.